Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2016 Türkçe Altyazılı izle
9.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.4 /10 (7)
7.7 IMDB Puanı 4 Yorum 8,828 Görüntülenme
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi, 7.9 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Harry Porter’ın Spin Off’u olan “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar” dünya çapında çok satan aynı adlı kitaptan sinema uyarlamasıdır. Seri 3 filmden oluşacak, sırasıyla 2016, 2018 ve 2020 olarak düşünülmektedir. Harry Porter’dan 70 yıl öncesini konu alacak ama konu olarak ondan bağımsız olacaktır. Ağırlıklı olarak büyücülük dünyasının bilinmeyenleri ele alınacak.
Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.


Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi, 7.9 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Harry Porter’ın Spin Off’u olan “ Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ” dünya çapında çok satan aynı adlı kitaptan sinema uyarlamasıdır. Seri 3 filmden oluşacak, sırasıyla 2016, 2018 ve 2020 olarak düşünülmektedir. Harry Porter’dan 70 yıl öncesini konu alacak ama konu olarak ondan bağımsız olacaktır. Ağırlıklı olarak büyücülük dünyasının bilinmeyenleri ele alınacak.

Lütfen Bekleyiniz
Bu film/dizi ye ait sorunu detaylı olarak bize bildirin.
Sorun yaşadığınız part veya bölümü açıklayın..
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

    Yorumlar (4)

      1. fullfilmsitesi.com